Tekstilė

Projektuojame ir siuvame užuolaidas, pledus, pagalves ir kitus tekstilės gaminius, atspindinčius Jūsų biuro ar namų interjero idėją.
Net jei ir nežinote, kokios užuolaidos ar kitos interjero detalės tiktų Jūsų biuro ar namų erdvei, mūsų dizaineriai galės Jums pagelbėti.

Unikalūs tekstilės sprendimai

Kokybės garantija

Lounge kavinės baldai_9
Lunch up restorano baldai_6
Viešbučio Ese baldai_2

  • Item #1
  • Item #1
  • Item #1
Tiek užuolaidos, tiek pledai, pagalvėlės, kėdžių užvalkalai, staltiesės ir kiti tekstilės gaminiai yra neatsiejama kiekvienų namų ar verslo patalpų interjero detalė, kuri padeda sukurti savitą, jaukią ir privatumu alsuojančią aplinką.
Mums itin svarbi kokybė, tad visas užuolaidas ir tekstilės gaminius siuvame savo dirbtuvėse. Taip galime užtikrinti nepriekaištingą kokybę nuo pačios idėjos iki galutinio rezultato. Mūsų interjero dizaineriai ir siuvimo technologai pasirūpins, kad pasirinkti audiniai, papildomi puošybos elementai bei dizainas Jūsų užuolaidoms, pagalvėlėms, lovatiesėms ir kitiems tekstilės gaminiams ne tik išpildytų, bet ir pranoktų Jūsų lūkesčius.

Siūlome

Kompetentingų dizainerių konsultacijos:
siekiame išpildyti kiekvieną tekstilės sprendimą Jūsų verslui ir / ar namams nepriekaištingai. Galite drąsiai mums patikėti viską: nuo pirminės koncepcijos parengimo iki projekto valdymo, nuo techninių brėžinių iki montavimo darbų atlikimo. Pasirūpinsime sklandžiu viso Jūsų projekto įgyvendinimu.
Itin platus medžiagų pasirinkimas:
galime pasiūlyti didelę įvairovę įprastų ar net specializuotų (šviesai nepralaidžių, nedegių ir pan.) audinių bei kitų būtinų medžiagų individualiems ar visuomeninės paskirties projektams
Greitas ir kokybiškas įvairių tekstilės gaminių pasiuvimas:
projektuojame ir siuvame įvairiausių stilių užuolaidas, romanetes, pledus, lovatieses, dekoratyvines pagalvėles, kėdžių ir krėslų pagalves bei užvalkalus, staltieses ir kitus tekstilės gaminius
Atliekame būtinus paruošiamuosius ir tvirtinimo darbus:
parenkame, pristatome, sumontuojame derančius karnizus ar pasirūpiname kitomis reikiamomis užuolaidų sistemomis bei pakabiname pačias užuolaidas
Mes dirbame tam, kad gyventi ir dirbti Jums būtų patogiau ir gražiau