Projektai

Galime pasirūpinti sklandžiu viso Jūsų nestandartinių minkštų baldų ar interjero elementų gamybos projekto įgyvendinimo valdymu – nuo brėžinio iki montavimo darbų.

Unikalūs baldai biurui ir namams

Optimalūs interjero sprendimai Jums

Sporto klubo Lemon Gym baldai_2
Lunch up restorano baldai_5
Sporto klubo Lemon Gym baldai_5

  • Item #1
  • Item #1
  • Item #1
Atsižvelgdama į Jūsų vizijas ir lūkesčius, mūsų patyrusi ir puikiai vertinama projektuotojų komanda gali sukurti ir pasiūlyti optimaliausią nestandartinių baldų ar kitų interjero elementų, kaip sienų / nišų apsiuvimas, akustinių panelių ir pan. dizaino sprendimą.
Baldų gamybos procesus atliekame patikimoje ir aukštos kokybės garantijas suteikiančioje UAB „Riešės baldai“ gamykloje. Tad galime Jums pasiūlyti ne tik išskirtinį dizainą, bet ir išskirtinį rūpestį kiekviena detale bei itin platų baldinių bei kitų interjero elementų medžiagų pasirinkimą.
Turite viziją savo naujoms visuomeninės paskirties patalpoms ar namams, bet nežinote ar ji Jums bus tinkama? Laikydamiesi šiuolaikiško požiūrio į interjerą ir jo funkcionalumą, atsižvelgdami į pačios erdvės interjero paskirtį, kontekstą bei individualius kliento poreikius,
mūsų patyrę specialistai gali paruošti tiek vizualizacijas, tiek brėžinius, kurie padės atrasti optimalų interjero sprendimą.

Mūsų projektai

Kviečiame susipažinti su keliais mūsų įgyvendintų projektų pavyzdžiais
Verslo centras

Akustiniai sprendimai

„Lounge“

Kavinės baldai

Restorano baldai

Restorano baldai

Sporto klubo baldai

Viešbučio baldai