Privatumo politika ir naudojimosi sąlygos

Kokią informaciją mes renkame?

Mes renkame informaciją iš jūsų, kai jūs pateikiate užsakymą ar užpildote užklausos formą.

 

Atlikdami užsakymą ar pildydami užklausą mūsų svetainėje galite būti paprašyti įvesti savo vardą, pavardę, el. pašto adresą, pašto adresą, telefono numerį ar įmonės informaciją.

Kam naudojame jūsų informaciją?

Bet kuri iš jūsų surinkta informacija gali būti naudojama vienu iš šių būdų:

 

  • Tobulinti mūsų svetainę: mes nuolat stengiamės tobulinti savo svetainės pasiūlą, remdamiesi iš jūsų gauta informacija ir atsiliepimais;
  • Tobulinti klientų aptarnavimą: jūsų informacija padeda mums efektyviau reaguoti į jūsų-klientų aptarnavimo užklausas ir palaikymo poreikius;
  • Apdoroti operacijas: jūsų vieša ar privati informacija nebus parduodama, keičiama, perduodama ar perduodama jokiai kitai įmonei dėl bet kokių priežasčių be jūsų sutikimo, išskyrus aiškų tikslą pristatyti įsigytą produktą ar paslaugą;
  • Norėdami siųsti periodinius el. laiškus: jūsų nurodytas užsakymo apdorojimo / užklausoje el. pašto adresas bus naudojamas tik tam, kad atsiųstų jums informaciją ir atnaujinimus, susijusius su jūsų užsakymu ir / ar užklausa.
  • Pastaba: Jei bet kuriuo metu norėtumėte atsisakyti būsimų laiškų prenumeratos, siųskite el. laišką su prašymu nebesiųsti jums jokių laiškų adresu: [email protected]

Kaip mes apsaugome jūsų informaciją?

Mes naudojame saugų serverį. Visa pateikta slapta / kreditinė informacija yra perduodama naudojant „Secure Socket Layer“ (SSL) technologiją ir tada užšifruojama į „Payment gateway“ teikėjų duomenų bazę, kad ją galėtų pasiekti tik tie, kuriems suteikta teisė naudotis tokiomis sistemomis ir kurie privalo išlaikyti informacijos konfidencialumą.

 

Po operacijos jūsų asmeninė informacija (kreditinės kortelės, socialinio draudimo numeriai, finansai ir kt.) Nebus saugoma mūsų serveriuose.

Ar mes naudojame slapukus?

Taip. Slapukai yra maži failai, kuriuos svetainė ar jos paslaugų teikėjas perkelia į jūsų kompiuterio kietąjį diską per jūsų interneto naršyklę (jei leidžiate), leidžianti svetainėms ar paslaugų teikėjų sistemoms atpažinti jūsų naršyklę ir užfiksuoti bei atsiminti tam tikrą informaciją.

 

Mes galime naudoti slapukus tik jūsų autentifikavimui svetainėje www.tekstilessprendimai.lt

Ar atskleidžiame kokią nors informaciją išorės šalims?

Mes neparduodame, neprekiaujame ir kitaip neperduodame jūsų asmeninės informacijos. Tai neapima patikimų trečiųjų šalių, kurios padeda mums valdyti mūsų svetainę, vykdyti mūsų verslą ar aptarnauti jus, jei šios šalys sutinka išlaikyti šią informaciją konfidencialia. Mes taip pat galime paskelbti jūsų informaciją, kai manome, kad tai padės laikytis įstatymų, vykdyti mūsų svetainės politiką arba apsaugoti mūsų ar kitų teises, nuosavybę ar saugą. Tačiau neidentifikuojama lankytojų informacija gali būti teikiama kitoms šalims rinkodaros, reklamos ar kitais tikslais.

Trečiųjų šalių nuorodos

Kartais savo nuožiūra į savo svetainę galime įtraukti ar pasiūlyti trečiųjų šalių gaminius ar paslaugas. Šiose trečiųjų šalių svetainėse yra atskira ir nepriklausoma privatumo politika. Todėl mes nesame atsakingi už šių susietų svetainių turinį ir veiklą. Nepaisant to, mes siekiame apsaugoti savo svetainės vientisumą ir sveikiname visus atsiliepimus apie šias svetaines.

Jūsų sutikimas

Naudodamiesi mūsų svetaine jūs sutinkate su mūsų svetainės privatumo politika.

Mūsų privatumo politikos galiojimas ir pakeitimai

Ši privatumo politika atnaujinta 2021 m. balandžio mėn. 1 d. Jei nuspręsime pakeisti savo privatumo politiką, tuos pakeitimus paskelbsime šiame puslapyje.

Kreipkitės į mus

Jei kyla klausimų dėl šios privatumo politikos, galite susisiekti su mumis: [email protected]